Muhteşem köfteler...01.07.2010
“Muhteşem köfteler. Her cumartesi mutlaka öğlen geleneksel olarak gider 2 porsiyon yerim. Lezzetiniz için çok teşekkürler.”

Selduran

Yılların lezzeti...20.02.2010
“Uzun yıllardır çizgisinden ödün vermeyen kaliteli,temiz ve lezzetli...”

Kerim BULDAN

Köfte krizi gelince...01.12.2009
“İçeri girin çekinmeyin, kırık beyazın hakim olduğu salon, beyaz masalar, içerideki şef garsonlar sizi buyur eder zaten. Köftenizi söyleyin, çok yemeyi düşünüyorsanız bile önce 1 söyleyin, sonra ilave isteyin, köfteler şişle gelsin önünüze direkt mangaldan... Arada komiler gelip içeceğinizi soracak, ayran veya şişe kola yanına. Tazecik ekmek zaten masada... Köfte gelir cazır cazır dışı sert gibi, içi yumuşak, yanında biber turşusu ve acı sos... Bir de ille de soğanlı piyaz... En burun kıvıranlar bile dayanamaz siler süpürür... İstanbul'da köftede ilk 3'tedir...”

Tarık YEŞİLAY

İnegöl Köftede tek adres...29.09.2009
“Gerçekten Kadıköy'de köfte denince tek adres. Böyle mi lezzet verilir köfteye, bravo!”

Tolga BAŞARAN

İnegöl Köfte-Piyaz-Sos...16.09.2009
“Gayet eski bir mekan. Eminim Kadıköy'de herkes 1 kere de olsa gitmiştir bu mekana. Köftesine bayılıyorum. Hem herkesin kesesine de uygun olduğunu düşünüyorum. Köfte piyaz ve sos... Bu üçü bir aradayken bu üçlüyü sevmemek mümkün mü? Her zaman kalabalıktır. Her gittiğimde mutlaka biraz beklemişimdir. Aslında biraz daha genişletseler mekanı daha güzel olacak. En azından ayakta sıra beklemek zorunda kalmasak.”

Müge KILINÇ

İnegöl Köftenin mekanı...31.07.2009
“Kesinlikle Kadıköy'deki mekanlar içinde ilk 10'da yer alması gereken bir yer. Tabi eğer mekanın şıklığına, ortamın piyasa olmasına değil, yediğinizin lezzetli olmasına bakıyorsunuz. 20 yıldır bıkmadan usanmadan gidip lezzetli köftelerini yiyebildiğim yer. Çocukken annemin hamburger yedirmemek için götürdüğü bu yere, artık kendi isteğimle gidiyorum. Uzun boylu oturmalar için ideal olmasa da, amaç karnınızı doyurmak ve lezzetli bir şey yemekse kesinlikle tavsiye ederim. Köftenizin yanında da yoğurt almayı ihmal etmeyin. Şimdiye kadar götürdüğüm herkes memnun kaldı. Dediğim gibi aradığınız lezzetse gidip deneyin.”

Duygu GÜMÜŞ

Köfte köfte...03.07.2009
“Yoğun bir günün sonunda Kadıköy'deyseniz karnınızı doyurmak ve köftenin tadına varmak için ideal bir mekan.”

Mine MİNE

Ekspres İnegöl Köfte...30.05.2009
“Kadıköy'ün en eski ve en iyi köftecilerindendir. Servis hızlı, adı üstünde: Ekspres! Bu ismi boşuna koymamışlar. Temiz ve lezzetli. Dayanılmaz Köfte+Piyaz+Ayran üçlüsünü burada yiyip karnı doyurduktan sonra aynı sokakta bulunan Baylan Pastanesi'nde de tatlıyı yemek lazım...”

Ayşe ATAK

Lütfen olumlu yada olumsuz yorumlarınız için>>